ایمیل مارکتینگ

ایمیل واژه ای است که روزانه حداقل نیمی از مردم جهان با آن در ارتباط هستند ، حتی شدت این ارتباط با آمدن شبکه های اجتماعی گوناگون و پرکاربرد نیز تغییری نکرده است.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل به مشتریانمان و بانک های ایمیل طبقه بندی شما از اصناف و گروه های مختلف که به مرور جمع اوری شده اند، ایمیل مارکتینگ نامیده می شود. ایمیل مارکتینگ می تواند با هدف اطلاع رسانی ،فروش، برقراری ارتباط با مشتری برای فروشهای آینده، حفظ مشتری و وفادار کردن وی انجام شود.

باید به این نکته اشاره بشود که ایمیل مارکتینگ به معنای ارسال اسپم نیست .

مراقب باشید در دام افراد غیر حرفه ای که ادعای ارسال ایمیل های هدف دارند ولی تمام ایمیل ها به صورت اسپم ارسال می شوند گرفتار نشوید.

bird_5

باید ها و نبایدهای ایمیل مارکتینگ

 • باید به کاربرانی ایمیل ارسال کرد که خودشان ایمیلشان را به شما داده اند.
 • باید عنوان و متن ایمیل کوتاه و مختصر باشد.
 • باید لینکی از وب سایت خود را در متن ایمیل قرار دهید.
 • باید بصورت دوره ای نسبت به ارسال ایمیل اقدام کنید.
 • نباید با ارسال ایمیلهای زیاد کاربران را خسته کنید.
 • نباید از تصاویر زیاد در متن ایمیل استفاده کنید.
 • نباید آدرسهای ایمیل را خریداری کنید.
 • نباید اسپم ایجاد کنید.

قوانین جرائم رایانه ای ایران در ارتباط با ارسال ایمیل های اسپم و ناخواسته

در ایران نیز ارسال ایمیل هائی با عنوان های تبلیغاتی که بصورت مکرر و با سوء استفاده از نام و برند تجاری شرکت ها ارسال میشود و ایجاد مزاحمت میکند برخورد میشود . البته مصوبه مجلس شورای اسلامی در ارتباط با قوانین جرائم رایانه ای عمر کمی دارد و وسعت جرائم اینترنتی کشور در ارتباط با محتوای مجرمانه وب سایت ها و وبلاگ ها و همچنین هک و فیشینگ و . . موارد دیگر آنقدر زیاد است که احتمالا برای برخورد قطعی با ارسال کنندگان ایمیل های ناخواسته و مزاحم باید در ایران فعلا صبر کرد .

بسیاری از سیستمها، در زمان وضع این قوانین، مطابق با آن نبودند و به نوعی استفاده از آنها، حالا دیگر شکستن قوانین محسوب میشد. بدین منظور، سرویس ها نوعا نیازمند آن بودند تا کاربران به تمایل خود، آدرس الکترونیکی خود را در اختیار آنها گذارند و یا در سیستم آنها، ثبت نامی را انجام دهند. همچنین، آنها می بایست از فروش آدرس ها و اطلاعات کاربران خود، پرهیز می کردند.

همزمان با سازماندهی در قوانین ارسال ایمیل، سرویس دهندگان ایمیل (ESP) نیز به مشتریان خود کمک می کردند تا سیستم بازاریابی ایمیلی خود را پیاده سازی و مدیریت کنند. ارائه دهندگان خدمات، الگوهایی را برای ارسال ایمیل ها فراهم می کردند و همچنین روشهایی را برای ثبت نام در سیستم و حذف خودکار، فراهم می کردند. برخی از ارائه دهندگان سرویس های ایمیلی یا ESP، آمارهایی را برای میزان پیام های با موفقیت ارسال شده و تعداد پیام های ارسال شده و باز شده را به مشتریان خود می دادند و همچنین آنها اطلاعاتی را در مورد آنکه چه میزان از دریافت کنندگان ایمیل های تبلیغاتی بر روی لینک های درون تبلیغات کلیک کرده اند را در اختیار مشتریان خود قرار می دادند.
قانون CAN-SPAM، بعدها، با برخی از اصلاحات جدید بروز رسانی شد. این اصلاحات، شامل موارد زیر بودند: خروج از سیستم رایگان باشد، و نیز تعاریفی از ارسال کننده، آدرس های الکترونیکی، یا تعداد میل باکس ها بعنوان آدرس حقیقی و تعریف "شخص"بودند. قوانین جدید، در جولای ۲۰۰۸ میلادی، به تصویب رسید

ایمیل مارکتینگ نقطه عطف

ایمیل مارکتینگ به دو صورت قابل اجرا و برنامه ریزی می باشد

 • روش اول ارسال به مخاطبین عام به صورت انبوه : در این روش هدف بیشتر برندینگ و تبلیغات سرویس یا محصول مورد نظر می باشد . در این روش ارسال در حجم بالایی صورت می گیرد تا از بین ادرس ایمیل های ارسالی تعدادی بازار هدف یافت شود.
 • روش دوم ارسال هدفمند ایمیل به مخاطبین خاص و هدفمند: در این روش هر مجموعه یا شرکتی نسبت به جمع آوری ایمیل های مشتریان و مخاطبین اقدام می کند و همچنین این اجازه را از آنان کسب می کند تا ایمیل های مورد نظر خود را ارسال کند تا از این طریق با کلیه مخاطبین خود در ارتباط باشد.

اگر تا به حال ارسال ایمیل یا تجربه خوبی در ارسال نداشته اید تیم نقطه عطف مشاور شما خواهد بود.

از مزایای سرویس های ایمیل مارکتینگ ما ؟

 • ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد.
 • ارسال ایمیل گروهی توسط سرورهای قدرتمند نقطه عطف و با بیش از ۱۰۰ آدرس آی پی صورت می گیرد که ارسال صد درصد به اینباکس را برای شما خواهد داشت.
 • قبل از ارسال ایمیل کلیه آدرس ها توسط سیستم چک شده و پس از اطمینان از صحت آدرس و اکتیو بودن آن شروع به ارسال می کنیم.
 • از آخرین متد ها و روش ها برای ارسال ۱۰۰% به آدرس ایمیل ها استفاده خواهد شد.
سرویس تعداد ایمیل هزینه تومان
سرویس ۱ ۵۰۰۰ ۱۳۰٫۰۰۰
سرویس ۲ ۱۰۰۰۰ ۲۰۸٫۰۰۰
سرویس ۳ ۲۰۰۰۰ ۳۶۴٫۰۰۰
سرویس ۴ ۵۰۰۰۰ ۶۵۰٫۰۰۰
سرویس ۵ بیشتر از ۵۰۰۰۰ مذاکره

متن تبلیغاتی ایمیل مارکتینگ شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور می کنیم و شبیه به یک ایمیل شخصی و اختصاصی تبدیل می کنیم

شما می توانید به رایگان با مشاورین ایمیل مارکتینگ ما مشورت کنید و مناسب ترین روش را برای ارسال ایمیل گروهی خود انتخاب کنید

تلفن مشاوره :۰۲۱۸۶۰۸۰۶۸۵