آیا به دنبال ایجاد و یا بهبود کسب و کار خود در حوزه مجازی هستید

آیا به دنبال ساده ترین و حرفه ای ترین راه برای ایجاد یک درآمد پایدار و ارائه محصولات و حرفه تان هستید؟

فناوری اطلاعات

با راه اندازی یک وب سایت می توانید این مهم را محقق کنید ، فقط مهم است که یکسری حقایق را در رابطه با بهبود کسب و کار خود در حوزه مجازی بدانید و به کار بگیرید .

مهم ترین گزینه این که باید به دنبال بهترین و حرفه ای ترین مجری برای مشاوره و ایجاد وب سایت حرفه ای باشید که بتوانید از همان ابتدا با مشاوره اصولی سناریوی کاملی از ابتدا تا انتهای کارتان را تا رسیدن به نتیجه نهایی و درآمدزایی از وب سایت داشته باشید و دیگر نگران روند کار و هزینه ای که صرف کرده اید نباشید.

تیم حرفه ای مورد نظرتان را پیدا کردید ؟

از این زمان به بعد باید به این تیم اعتماد کنید و صبور باشید و بدانید برای گرفتن بهترین نتیجه باید زمان مورد نیاز سپری شود ، باید زمان لازم را دراختیار مجری بگذارید هم در حین طراحی و هم بعد از طراحی وب سایت . و تا زمانی که سایت شما به درامد زایی می رسد و به نتیجه دلخواه می رسید صبور باشید چون ممکن است ماهها شما برای سایت زحمت می کشید ولی حتی یک ریال هم از سایت درآمد کسب نکنید.

تیم it نقطه عطف مجهز به برترین برنامه نویسان وب مسلط به اخرین تکنولوژی های برنامه نویسی ، کارشناسان سئو مسلط به اخرین تکنیک های بهینه سازی وب سایت و سئو اصولی ، تیم اختصاصی تولید محتوا می باشد.

ما با مشاوران با تجربه ای که در اختیار داریم ابتدا از مشتریان شما نیاز سنجی می کنیم و بررسی کامل از رقبا و مشتریان شما انجام می دهیم .

در کنار طراحی وب سایت شما که با آخرین اصول طراحی گرافیک و برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت ایجاد می شود با انالیز رقبا و مشتریان شما به ارئه راهکارهای کارآمد به شما برای فروش بیشتر و کسب درآمد از حرفه ای که هستید می پردازیم.

 

تیم فناوری اطلاعات نقطه عطف از ابتدا و در جلسیات مشاوره شما با کارشناسان سئو شما را با راهکارهای کمک کننده برای بالا آوردن وب سایت شما در بازه زمانی کوتاهی در موتورهای جست و ج مانند گوگل آشنا می کند و شما نسبت به اینکه در شرایط عادی از وب سایت تان نتیجه بگیرید خیلی سریع تر نتیجه لازم را خواهید گرفت.

 

حتی اگر شما در شروع کار تمایلی به صرف هزینه مازاد بر طراحی وب سایت برای سئو سایت خود نداشته باشید تیم ما تمام اصول بهینه سایت در واقع پایه سئو را در ساختار سایت شما اعمال خواهد کرد .تا هر زمان احساس نیاز به ورود به این بخش را داشتید به راحتی بتوانیم کار اصلی را آغاز کنیم.

ما باید بتوانیم در ایجاد یا بهبود کسب و کار شما در فضای مجازی بهترین راهکار و نقشه راه را در اختیارتان قرار دهیم و قطعا این کار را انجام می دهیم.