سئو سایت برای موتورهای جستجو

سئو "Seo"  یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو :

سئو سایت

سئو از عبارت Search Engine Optimization گرفته شده است که در ایران بیشتر با عباراتی معادل، مانند سئو و بهینه سازی سایت یا یهینه سازی برای موتور جست و جو کاربرد دارد.

سئو یا بهینه سازی سایت فرآیندی است که با استفاده از عوامل گوناگون مانند ساختار و معماری سایت ،تکنیک های خاص برنامه نویسی ،ایجاد محتوا ،ارتباط موثر با سایت های دیگر و دانستن علم سئو باعث ایجاد ترافیک موثر برای وب سایت  و در نهایت بالا رفتن فروش و برند شدن و برتری کسب و کار شما می شود.

همان طور که می دانید بیش از ۸۰ درصد از کاربران اینترنت از طریق موتور های جستجو نظیر google,yahoo,bing، به خصوص موتور جستجوی گوگل به سایت های مورد نظرشان می رسند و البته موفق ترین وب سایت ها در این میان سایت هایی خواهند بود که روی برندینگ و سئو سایت خود کار کرده اند و در میان ۱۰ رتبه اول جستجوگر گوگل نمایش داده می شوند.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت از فعالیت های گروه نقطه عطف است که با مشاوره رایگان سئو می توانید به اهدافی که همیشه دست نیافتنی به نظر می رسیدند دست یابید.

مشاور سئو ابتدا طی جلسه ای با شما صحبت می کند و نظرات و کلماتی که در سایت برای شما مهم است را از شما دریافت میکند و بعد شروع به آنالیز و تحلیل رقبای شما می کند و در نهایت بهترین نتیجه را برای اینکه به صفحه اول گوگل بیایید و از طریق سایت تان به فروش دست یابید به شما اعلام می کند.

بنابراین بهتر است قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید با یک مشاور سئو یا به گفته وب مستر ها یک سئو کار مشورت کنید.

یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم سئو نقطه عطف بالا بردن موقعیت وب سایت شما بر اساس اصول برندینگ است که به تازگی از اهمیت ویژه ای در موتور جست و جوی گوگل برخودار شده است.

بهینه سازی سایت (سئو سایت):

سئو سایت بدین معنی است که تمام عوامل موثر در بهینه سازی سایت که باعث ارتقا سایت در گوگل و سایر موتورهای جست جو می شود روی وب سایت شما انجام شود .این عوامل شامل دو بخش هستند

سئوی داخلی و سئوی خارجی که باید توجه داشته باشید که این دو در کنار هم به طور قطع می توانند بهترین نتیجه را برای کسب و کار شما و سئوی سایت شما فراهم کنند.

سئوی داخلی به معماری یا ساختار سایت و نحوه برنامه و کد نویسی سایت ، محتوای خوب بر اساس الگوریتم های گوگل ، سرعت لود خوب صفحات سایت ، نحوه درج درست محتوا و ... بستگی دارد بنابراین سئو فرآیندی است که باید توسط یک تیم حرفه ای انجام شود که توانایی فراهم کردن تمام موارد ذکر شده را داشته باشد.

سئوی خارجی بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا و بدون ایجاد تغییرات در طراحی وب سایت انجام می شود.

مشاوران سئو تیم نقطه عطف با سال ها تجربه  تا رسیدن به نقطه اوج گوگل در کنار شما هستند

اگر در نظر دارید بهینه سازی سایت خود را هرچه سریعتر در گوگل آغاز کنید و در صفحه اول گوگل بدرخشید با تیم سئو نقطه عطف تماس حاصل کنید ...۰۲۱۸۶۰۸۰۶۸۵