سررسید اختصاصی

سالنامه اختصاصی چیست؟

هر ساله ماههای آخر سال که نزدیک میشه یکی از دغدغه های شرکتها و سازمانهای بزرگ و یا حتی کسب و کارهای کوچکتر این است که چه هدایایی به مشتریانشان بدهند و  از طریق تبریک سال جدید با تقدیم یک هدیه کاربردی به انها ،نام خود را در ذهن آنها ماندگار کنند.

یکی از این هدایا که هر ساله  اهدا ء آن به مشتریان مرسوم و پر کاربرد است سررسیدهای اختصاصی با طراحی اختصاصی در راستای اهداف آن سازمان و یا خرید سررسیدهای عمومی مناسب با اهداف مالی و استراتژیک کسب و کارهاست.حال با توجه به اینکه قیمت سررسید اختصاصی میتواند برای کسب و کارهای کوچک با میزان مشتریان کم ،بالا تمام شود وجود سررسیدهای عمومی موجود در بازار با  استفاده از تکنیکهای خاص به منظور دستیابی به اهداف سازمانی می تواند موثر باشد.

چاپ سررسید اختصاصی با ایجاد هویت بصری سازمانی شما ، شعارهای شما برای مشتریانتان ،رزومه و اهداف و معرفی بیشتر سازمانتان میتواند شما را در دستیابی به اهداف فروش و برندینگ تان یاری کند .

و اما در سال ۱۳۹۵ برای تهیه هر نوع هدیه به مشتریانتان از جمله سررسید اختصاصی و سررسید عمومی با کانون آگهی و تبلیغات نقطه عطف همراه باشید زیرا  ما در ارائه این خدمات شما را متمایز میسازیم :

  • طراحی خلاقانه با کارشناسی بازاریابی متناسب با اهداف و نوع سازمان برای  سررسید اختصاصی سال ۹۵
  • مشاوره در تهیه و خرید هوشمندانه سررسید عمومی همسو با  استراتژی های اصلی و بودجه سازمان
  • نظارت بر چاپ سررسید اختصاصی توسط تیم حرفه ای چاپ
  • دستیابی به بهترین قیمت در تولید سررسید اختصاصی
  • دستیابی به بهترین کیفیت در تولید سررسید عمومی
  • مشاوره و تهیه بهترین سررسید عمومی بازار با بهترین قیمت
  • مشاوره در طراحی و خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه به منظور تبریک سال جدید به مشتریان

شرکت ها و سازمان ها سالنامه یا تقویم را  به منظور هدیه ای ماندگار در طول یک سال به مشتریان خود هدیه می دهند.

با توجه به اهمیت حفظ هویت سازمانی اقدام به ایجاد سررسید با صفحه بندی شخصی و گرافیک اختصاصی می کنند . در این نوع سالنامه یا تقویم مشتری میتواند علاوه بر نوع چینش جداول روز و مناسبت ها ، لوگو، رنگ سازمانی و ... خود را نیز به صفحات سررسید و یا نوع صحافی اضافه کند.