طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

نوعی از تبلیغات در عرصه تولید، تجارت و خدمات می باشد که می تواند در برقرار کردن ارتباط مستقیم و چگونگی انتقال مفاهیم و تبادل اطلاعات به مخاطب، نقش به سزایی داشته باشد.

نقطه عطف با آگاهی از دید بصری ایده و ذهنیت شما را به اجرا در می آورد .. طراحی و چاپ کاتالوگ از مواردی است که شرکت ها شاید فقط یکبار در سابقه کاری خود آن را سفارش بدهند بنابراین باید قابل ، به روز و برترین باشد.در تمام این مراحل در کنار شما هستیم.

کاتالوگ یعنی کالانما، کارنما، یعنی دفتر راهنمای کالاها و فعالیت ها و مشاغل مختلف
- یعنی فهرست و صورت کالاها یا خدمات
- یعنی اطلاعات ارائه شده جزئی و ریزتر و حاوی شرح مختصات و ظرایف کالاها و یا خدمات مورد نظر
- کاتالوگ در واقع راهنمای کالا و کالانامه محسوب می شود و حاوی فهرست کالاهای تولیدی توسط یک موسسه و کارخانه است و می تواند حاوی معرفی مشاغل و موسسه های خدماتی، اجتماعی و فرهنگی نیز باشد.
- در یک کاتالوگ نام هر کالا، مدل، شماره یا شکل و تصویر مشخصات فنی و توضیحات ضروری آن کالا یا خدمات درج میگردد تا به خریدار در انتخاب بهتر کمک کند.
- بعضی کاتالوگها برای سفارش خرید در دسترس مردم قرار داده می شوند تا اجناس مورد نیاز خود را مطابق لیست کاتالوگ از فروشگاههای مورد نظر درخواست کنند.

طراحی بروشور یا فلایر معمولا در یک زمان خاص انجام می شود و مانند طراحی کاتالوگ دائمی نیست . در مواردی مثل نمایشگاه یا سمینار و همایش خاص در تعدادی مشخص طراحی و چاپ می شود .

طراحی و چاپ بروشور

با توجه به شرحی که داده شد زمان کم استفاده از بروشور دلیل بر عدم توجه به طراحی گرافیکی و چاپ خوب بروشور نمی شود به دلیل اینکه هم در زمان خاص مثل نمایشگاه این بروشور باید تمام خواسته ها و حرف های شما را به مشتری منتقل کند و اینکه ممکن است شما از همان بروشور در محل شرکت خود هم به صورت همیشگی تمایل به استفاده داشته باشید بنابراین بروشور می تواند همیشگی هم باشد.

طراحی بروشور و چاپ بروشور  در کنار هم باید با بهترین گرافیک و بالاترین کیفیت چاپ تولید شوند.

تخصص در طراحی  تراکت  و چاپ تراکت در همه زمینه ها ، طراحی منو رستوران هم از مزایای کانون آگهی و تبلیغات  نقطه عطف است.