طراحی وب سایت ! انتخابی سخت یا آسان؟

اخیرا داشتم افکار گذشته ام را مرور میکردم چقدر بعضی وقتها چیزهای ارزون برای ما گران تمام میشود!
حدود ۹ ماه پیش پس از کلی قیمت گرفتن از روزنامه همشهری بالاخره توانستم از طریق آشنایی با یک جوان تازه فارغ التحصیل با بهترین قیمت ،یک وب سایت عالی داشته باشم چه اهمیتی داشت که با شرکت معتبر کار کنم و به خاطر هیچی بهشون کلی پول بدم ؟تازه اینطوری راحتر هستم و هزینه های کمتری را هم در این شرایط رکود تقبل میکنم .با خودم این جملات و شبیه آنها را مرور و از این خرید لذت میبردم تا اینکه هفته گذشته یکی از مشتریانم تماس گرفت و برای خرید تقاضا داشت تا نمونه محصولات رو از راه دور بررسی کنه من هم با افتخا ر گفتم که میتونه از داخل وب سایت فروشگاهم اطلاعات کامل مربوط به محصولاتم رو مطالعه کنه. بعد از ساعاتی مشتری مجدد با هام تماس گرفت و ادعا داشت که نمیتواند وب سایتم رو ببیند چک کردم و دیدم که درست میگه .فوری با آقای جوان که وب سایتم رو طراحی کرده بود تماس گرفتم.تلفن همراهش خاموش بود نگران نشدم اما وقتی این خاموشی تا شب ادامه پیدا کرد فردا به هر ترتیبی شده خودم رو به خانواده اش رساندم و متوجه شدم ایشون ۳ ماه است که مهاجرت کرده بدون اطلاع به مشتریان! قیمتی رقابتی، سایتی عالی ، خلاقانه، اما بدون اعتبار...فرو ریختم.
دامنه ام به نام کیست؟ از کدام شرکت باید پیگیری امور مربوط به وب سایتم انجام دهم ؟ کلی وقت صرف درج مطالبم در وب سایت کردم یعنی باید دوباره شروع کنم؟ای کاش از ابتدا نسبت به تمام این موارد اطلاعات بیشتری کسب میکردم و تصمیم بهتری اتخاذ میکردم.
بله کسب تجربه اما گران . از یک طرف هزینه وب سایت مجدداز طرفی دیگر مشتریان احتمالی که ممکن است به هر دلیلی از خرید صرف نظر کنند.
راه کار حل این مسئله چیست؟برای تصمیم گیری صحیح در مورد یک موضوع ابتدا بایستی در مورد آن موضوع کسب اطلاع کامل نمود تا بتوان گزینه ها را با هم مقایسه و از میان آنها بهترین رو انتخاب نمایید.درست است در شرایط رکود و رشد سریع فناوری اطلاعات احساس نیاز به طراحی وب سایت دارید تا بتواند شما را دردستیابی به اهداف فروش یا برندینگ یاری رساند اما بازار کنونی قدرت مالی کمی برای شما ایجاد کرده و نمیتوانید هزینه بالایی به آن اختصاص دهید ؟ اما پیشنهاد ما به شما این است که پس از بررسی های لازم و کسب اطلاع از نیاز خود با مشاورین آی تی و بازاریابی در شرکتها ی معتبر با مجوز که سابقه کاری نسبتا طولانی دارند وارد مذاکره شوید تا از انتخاب نام دامنه به نام شخص شما تا نوشتن سناریویی که شما را به اهدافتان در دنیای مجازی برساند و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی به شما پشتیبانی کامل دهد تا هرگز سایت شما دچار مشکل نشود بلکه مشکلات شما را حل کند. از رضایت مشتریان سابق آنها مطلع شوید .سایر نمونه کارهای آنها را بررسی نمایید و در میان آنها نامهای برندهای موفق را جستجونمایید و در نهایت قیمتها را در میان خدمات و مزیتهای آنها با یکدیگر مقایسه کنید.توجه کنید چه چیزی را به دست می آورید و چه چیزی را از دست میدهید؟
عضو خانواده ما باشید زیرا :
 دارای سرور اختصاصی در ایران
 عضو انجمن انفورماتیک ایران
 عضو انجمن هنرهای تجسمی و طراحان گرافیک
 دارای مجوز کانون آگهی و تبلیغات
 تعیین اهداف طراحی یک وب سایت توسط مشاوران و کارشناسان متخصص
 مشاوره کارشناسان بازاریابی به منظور تهیه بهترین سناریو برای وب سایت(رایگان)
 مشاوره کارشناسان هنری به منظور دستیابی به بهترین ارتباط بصری با کاربران (رایگان)
 مشاوره آی تی در خصوص انتخاب بهترین نوع برنامه نویسی (رایگان)
 مشاوره سئو برای شروع بازاریابی هدفمند مجازی و در نهایت افزایش فروش(رایگان)
 پشتیبانی رایگان
 کیفیت بالا
 قیمت بسیار مناسب
 شرایط پرداخت آسان
 رزومه طولانی مدیران و شرکت نقطه عطف
 نمونه کارهای موفق و متعدد
نوش آفرین کریم زاده
کارشنای ارشد بازاریابی و فروش

هنوز دیدگاهی ثبت نگردیده است

دیدگاه خود را بیان کنید