چرا ورود به فضای مجازی برای کسب کارهای امروز اجباری است؟

ورود به دوره فرا صنعتی و جهانی شدن اقتصاد ، تمامی کسب کارها ی امروز را مجبور کرده است که برای ادامه و بقا و توان رقابت با کسب و کارهای مشابه در سراسر جهان به دنیای مجازی ورود پیدا کنند.راه های نوین ایجاد ارتباط و افزایش روحیه راحت طلبی در تجارت ، همه صاحبان مشاغل را به سمت تجارتی با وسعت جفرافیایی نامحدود ، ظرفیت بالا و ارتباطات آسان سوق داده است.
روشهای سنتی در کسب و کار جای خود را به روشهای نوین تجارت داده اند و افرادی که از پیوستن به این مهم ممانعت میکند به ناچار محکوم به فنا خواهند شد.سرعت تغییر ات در تکنولوژی به قدری بالاست که هر لحظه ممکن است شما را در بحران قرار دهد همچنین فاصله آگاهی و اطلاعات کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در حال کمتر شدن است اما آیا پیوستن به شبکه جهانی و یا انتقال کسب و کار سنتی به کسب و کار نوین به راحتی از طریق ایجاد یک وب سایت یا دارا بودن یک پنجره تزئینی میسر میشود؟
قطعا جواب منفی است . درست است که ورود به محیط اینترنت برای تجارتهای امروز میتواند یک مزیت رقابتی باشد اما در کنار استفاده از ابزارهای سنتی .داشتن یک وب سایت،استاندار لازم برای حضور کسب و کار شما در فضای مجازی است اما با ترکیب صحیح ابزارهای موجود و ابزارها و روشهای مناسب در فضای مجازی میتوانید قدرت لازم برای رقابت در اقتصاد جهانی را کسب نمایید.
نگین دلشاد
کارشناس ارشد مدیریت اجرایی

هنوز دیدگاهی ثبت نگردیده است

دیدگاه خود را بیان کنید