چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد؟

معمولا هر فردی دوست دارد عضوی از یک سازمان معروف جهانی باشد اما این برای هر شخصی مقدور نیست زیرا آنها در گزینش خود بسیار دقیق هستند تا بهترینهارو کنار هم داشته باشند پس برای دستیابی به این هدف علاوه بر دارا بودن تخصص در دانش فنی خود بایستی در اطلاعات عمومی ،هوش،اخلاق و ... نیز مهارت داشته و فردی تقریبا کامل باشید. استخدام پرسنل برای سازمانها هم مسئله پر اهمیتی است زیرا بایستی هزینه های زیادی را بابت آنها بپردازند و اگر در این فرآیند ناموفق باشند ممکن است متضرر شوند برای برای داشتن بهترین سرمایه انسانی مراحل گزینش طولانی دارند.
حال به بررسی برخی از سوالات گزینش شرکت اپل برای جذب افراد متخصص میپردازیم:
۱⃣ ما یک فنجان قهوه‌‌ی داغ و کمی شیر سرد بیرون از یخچال داریم. دمای اتاق بین این دو است. چه زمانی باید شیر را به قهوه اضافه کنیم تا در زودترین زمان ممکن خنک‌ترین ترکیب (در ابتدا، اواسط، یا در پایان؟)
❓سوال داوطلب شغل مهندسی طراحی محصول
۲⃣ به یک کودک ۵ ساله توضیح بدهید که رم چیست؟
❓سوال داوطلب شغل نوابغ اپل
۳⃣ بال هواپیما چه‌طور کار می‌کنند؟
❓سوال داوطلب شغل مهندسی هدایت سیستم‌ها
۴⃣ پنج روش به من بگویید که از طریق آنها بتوان میزان بنزین ماشین را اندازه گرفت.
❓سوال داوطلب مهندسی سخت‌افزار
۵⃣ اگر دو عدد تخم‌مرغ داشته باشید و بخواهید بسنجید که حداکثر از کدام طبقه‌ می‌توانید تخم‌مرغ را بیندازید بدون آن که تخم‌مرغ بشکند، چگونه این کار را می‌کنید؟ راه‌حل بهینه چیست؟
❓سوال داوطلب شغل مهندسی نرم‌افزار
۶⃣ چه‌طور می‌توانید قیمت این خودکار را پایین بیاورید؟
❓سوال داوطلب شغل مدیریت
اگر میخواهید با راهکارهای جذب بهترین منابع انسانی آشنا شوید و به جای کسب تجربه از تجربه های موفق استفاده کنید تا کمترین هزینه را متقبل شوید بهتر است با مشاوران منابع انسانی شرکت نقطه عطف جلسه ای داشته باشید.

هنوز دیدگاهی ثبت نگردیده است

دیدگاه خود را بیان کنید