طراحی وب سایت سدآب

در سال ۱۹۸۱ و در آغاز تاسیس، Greenseal Products (M) Sdn. Bhd، یک شرکت کوچک در زمینه محصولات ساختمانی آب­بند و تحت لیسانس فناوری خارجی سه کشور انگلستان، استرالیا و سوئیس بود. در حال حاضر این شرکت به یکی از برندهای صنعت واترپروفینگ در دنیا، مشهور شده است.

محصولات Greenseal برای مشاوران و پیمانکاران داخلی و بین­المللی شناخته شده است. محصولات این شرکت، پیش از سال۲۰۰۵ تا کنون، در بیش از ۶۰ کشور جهان در مناطق خاورمیانه، آسیا، اروپا و استرالیا به کار رفته اند.

پکیج کاملا تخصصی واترپروفینگ Greenseal، جزئ برترین تکنولوژی های این صنعت در دنیا به شمار میرود.

مشتریان توانا و فعال & حمایت­های فنی

شرکت فناوران سد آب، بعنوان نمایندگی انحصاری و رسمی Greenseal در کشور با ارائه پروپوزال های فنی ومالی برای مشاوران، پیمانکاران و کاربران نهایی، نه تنها حاوی اطلاعاتی درباره تنوع محصولات آب­بند با کیفیت بالابوده، بلکه پیشنهاداتی مقرون به صرفه و مناسب برای آب­بندی تمامی بخش­های ساختمان است.

دستیابی به راه ­حل­هایی کامل و موثر جهانی

فناوری اثبات شده & کارایی

ترکیبات پیچیده طبیعیبه روش تبلور در هم می­آمیزند تا ترکیبات بیوشیمیایی متنوع Greenseal، با کیفیت بسیار خوب تحت مدیریت مستقیم سیستم­های مدیریتکیفیت MS ISO 9001:2008 تهیه شوند. توجه به کیفیت، در تمام مراحل ساخت، بازاریابی و توزیع رعایت می­شود تا به مشتریان، محصولاتی با استاندارد جهانی ارائه گردد. برای اطمینان خاطر از بهترین کیفیت، محصولات Greenseal در بسته­بندی­هایی دارای بارکد وبا مهر و موم ارائه می­گردند.

ادامه پژوهش & توسعه

اختصاص بودجه سالیانه R&D به منظور نیل به فناوری­های پیشرفته­تر در زمینه آب­بندی دردستور کار این شرکت قرار دارد. هر ساله در عرصه ی افزایش کمیت و کیفیت محصولات پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.