طراحی وب سایت مزون ژاو

مزون ژاو ارائه دهنده سبک خاص و نوین در طراحی و اجرای انواع لباس عروس

مدیریت مزون آقای بهنام صادقی

ایشان از ابتدای دوران نوجوانی تابحال در زمینه طراحی و دوخت لباس عروس و مجلسی بصورت مداوم در حال فعالیت بوده اند و پس از طی سالها تلاش و کسب تجربیات ارزنده درحال حاضر با افتخار و اقتدار و با خلق ایده های تازه و جدید ،مدیریت مزون ژاو را عهده دار هستند.

یکی از دغدغه های استرس زا برای عروس خانمها پیدا کردن لباس عروس متناسب با اندام و سایزشان است که از ویژگیهای برجسته مزون ژاو وجود کارشناسان متبهر برای مشاوره در زمینه انتخاب مدل مناسب میباشد که این ویژگی کمک بسزایی در سهولت انتخاب و رسیدن به اطمینان خاطر و در آخر مدل منتخب با سلیقه عروس خانم و در عین حال متناسب با اندام ایشان به مرحله اجرا در می آید. شیوه و سبک منحصر بفرد آقای صادقی همواره در جهت حفظ ویژگیهای یک مزون ایده آل در راستای جلب رضایت مشتری توسط کادر اجرایی مزون بکار گرفته میشود.

در مزون ژاو مراحل اجرایی انجام کار ،از ابتدا تا انتها بصورت تیمی پیش میرود ،تیمهای طراحی ،الگوسازی، برش، دوخت و تزیینات روی لباس .

تمامی مراحل از زمان حضور مشتری در مزون ، انجام مشاوره، عقد قرارداد سفارش ،انتخاب و خرید پارچه و متریال از داخل و یا خارج از کشور ، طراحی ، برش و دوخت تماما زیر نظر آقای صادقی صورت میپذیرد .

مشتریان محترم با لمس این روند اطمینان کامل خواهند داشت که لباسی عینا مشابه با مدل انتخابی خود و در عین حال با کیفیت بسیار بالا در زمینه دوخت تحویل ایشان میگردد.

شعار ما : همواره با ایده های خاص همراه شماییم.