طراحی وب سایت سرجیو

وقتی وارد ونک پارک می­شوید، کمی جلوتر زیر برج سبلان، رستورانی به نام "سرجیو" نظر شما را حتماً به خود جلب خواهد کرد.رستورانی با کرکره­ های زیبا و نمایی زیبا که روی سردر آن با رنگ طلایی نام رستوران حک شده است. در قهوه­ایی رنگ تیرۀ بزرگ رستوران وقتی باز می­شود، خود را در فضایی متفاوت احساس خواهید کرد...

لذتی توأم با آرامش

وقتی وارد ونک پارک می­شوید، کمی جلوتر زیر برج سبلان، رستورانی به نام "سرجیو" نظر شما را حتماً به خود جلب خواهد کرد.رستورانی با کرکره­ های زیبا و نمایی زیبا که روی سردر آن با رنگ طلایی نام رستوران حک شده است. در قهوه­ایی رنگ تیرۀ بزرگ رستوران وقتی باز می­شود، خود را در فضایی متفاوت احساس خواهید کرد. رستورانی دنج با سقف­های بلند ۵ متری، میز و صندلی­های تیره که تقریباً مشکی رنگ هستند. پشت کرکره­ های رستوران میز و صندلی حصیری کوچکی قرار داده شده که مخصوص ۲ یا ۳ نفر است، یک گوشه دنج و ساکت.

چراغ­هایی که از سقف بلند رستوران آویزان شده مناسب با حال شما نورش کم و زیاد می­شود. سرویس بهداشتی لوکس و شیک و تمیز و آینه­ های قدی بزرگی که روبروی صندلی­ها نصب شده، ظاهر زیبایی به رستوران بخشیده است. روبروی در ورودی یک نمای سفید رنگ نظر شما را جلب خواهد کرد که گوشۀ سمت چپ آن کلمه "۴&۴" حکاکی شده است. داستان این کلمه بسیار جالب است. آقای سرجیو، رئیس رستوران و صاحب "رستوران سروژ سابق" می­گوید این کلمه رمزی بین او و یکی از دوستان قدیمی­ اش است و این دوست به قدری برای او عزیز است که حتی اسم بهترین نوشیدنی رستوران را نیز "فوراندفور" نامگذاری کرده است.

همه چیز برای به آرامش رسیدن مهیا است

مهمترین مسئله در این رستوران آرامشی است که به شما می­دهد. هارمونی نورهای سفید و قرمز و رنگ تیرۀ دکور واقعاً شگفت انگیز است. در این رستوران شاهد هیاهوی کارکنان آشپزخانه و رفت و آمدها نخواهید بود. زیرا آشپزخانه رستوران در طبقه بالا قراردارد و غذاهای آماده با یک بالابر به پایین سرو می­شوند میز بار جلوی پیشخوان تا حدودی بلند است و نوشیدنی­ها هم اگر آنجا تهیه و سرو شوند مزاحمتی در آرامش شما ایجاد نخواهند کرد. در این رستوران می‌توانید انواع غذاهای بین­ المللی را با طعم واقعی سفارش دهید و از تزئین زیبای بشقاب­های غذا لذت ببرید.

رستوران سرجیو

این رستوران یک ماه پیش به آقای سرجیو که از دوستان سامان مقدم، کارگردان معروف سینما و تلویزیون است، واگذار شد. آقای سرجیو ( سروژ مارکوئل نژاد ) ۵۱ساله، ۱۷ سال است که در کار رستوران ­داری و آشپزی مشغول به فعالیت هستند. او رشته آشپزی و تهیه انواع سس­ها را در هتل اوین آموزش دیده است و چند سالی هم در خارج کشور و در کشور ارمنستان رستوران داشته است. قبل از سرجیو در رستوران جام­ جم و گلنوش فعالیت می­کرده است. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی و فرنگی مثل استیک، چیکن فیله، شاه میگو، سالادهای مخصوص، پیتزاها و بیش از ۱۰ نوع کوکتل سر می­شود. ساعات کار رستوران از ۱۲ تا ۵/۳ بعدازظهر و ۵/۶ تا ۱۲ شب است.