طراحی وب سایت چاپ هدف

ریاست محترم سازمان چاپ، صحافی و لیتوگرافی هدف جناب آقای سید احمد میر منتظری همزمان با وقوع انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ و با توچه به نیاز کشور به افراد تحصیل کرده و آگاه به تکنولوژی روز در جهت رشد و شکوفایی کشور عزیزمان ایران پس از گذشت نزدیک به ۱۰ سال زندگی و تحصیل و اخذ چند مدرک دانشگاهی از دانشگاه آکسفورد که یکی از معتبرترین دانشگاه­های دنیا به شمار میرود از کشور انگلستان به میهن بازگشتند.
ایشان با توجه به علاقه خود از همان دوران نوجوانی به چاپ توانستند به یاری خداوند متعال و نیز همت و پشتکار و همچنین تخصص دانشگاهی در زمینه چاپ ، این چاپخانه را تأسیس و راه­ اندازی نمایند.
کشور عزیزمان ایران با فرهنگ و تمدن غنی و چند هزار ساله، همواره در طول تارخ به عنوان کشوری تاثیر گذار در جهان به شمار رفته و با داشتن ثروت بزرگ انسانی که همان مردم فهیم و صلح­­ جوی عزیزمان می­باشند،در جهت رشدو ارتقا علمی، فرهنگی و هنری گام برداشته و خواهد داشت.
بدین منظور ریاست محترم سازمان در جهت ترویج، نشر و گسترش هنر، دانش و فرهنگ این مرز و بوم که پیوند های ناگسستنی با صنعت چاپ دارد، نام این سازمان را برگرفته از اولین حرف این سه کلمه کلیدی (هنر، دانش، فرهنگ) سازمان چاپ و صحافی «هدفـ» نام نهادند به این امید که با راه ­اندازی این مجموعه نقش بسیار کوچکی در رشد و شکوفایی ایران عزیزمان ایفا کرده باشند.